Novosadski informativni portal 021

Sport - Ostali sportovi

Milica Mandić osvojila zlato

Reprezentativka u tekvondou Milica Mandić osvojila je titulu prvaka sveta u kategoriji do 73 kilograma u južnokorejskom Mudžuu.

Hamilton u Bakuu do 66. pol pozicije u karijeri

Britanac iz Mercedesa Luis Hamilton ostvario je danas najbrže vreme na kvalifikacijama za Veliku nagradu Azerbejdžana u Formuli 1 i došao do 66. pol pozicije u karijeri.

Amela Terzić ostvarila normu za SP u Londonu

Reprezentativka Srbije u atletici Amela Terzić pobedila je danas u disciplini 1.500 metara na mitingu u španskoj Uelvi i ispunila normu za ovogodišnje Svetsko prvenstvo u Londonu.

Vasić i Beđik osvojili bronzu na EP

Srpski veslački dvojac bez kormilara u sastavu Miloš Vasić i Nenad Beđik osvojio je bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu u češkim Račicama.

Srbija svetski šampion u kuglanju

Muška kuglaška reprezentacija Srbije osvojila je šampionsku titulu, četvrtu u poslednjih osam godina pošto je u final Prvenstva sveta u nemačkom Detenhajmu pobedila Mađarsku sa 3.982:3.861 u čunjevima i 6:2 u igračkim poenima.

Preminuo motociklista Niki Hejden

Bivši prvak sveta u motociklizmu, 35-godišnji Amerikanac Niki Hejden, preminuo je danas u bolnici od posledica povreda zadobijenih u saobraćajnoj nesreći.

Amela Terzić treća na EP u krosu

Reprezentativka Srbije u atletici Amela Terzić osvojila je danas bronzanu medalju u uzrastu mlađih seniorki na Evropskom kros prvenstvu u francuskom gradu Jeru, dok je junioru Elzanu Bibiću pripalo 28. mesto.